بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحیمِ

” وَ إِذا مَرِضْتُ فَهُوَ یَشْفینِ ”
و چون بیمار شوم او شفایم می بخشد (سوره شعرا آیه شریفه ۸۰)

خداوند متعال را شاکریم که شرکت نسیم سلامت پاسارگاد؛ در پرتو الطاف بیکران حضرتش و در سایه اعتماد و همراهی سهامداران گرامی و تلاشهای بی شائبه و صادقانه همکاران خود با برنامه ریزی و نوآوری جهت سرمایه گذاری بخش خصوصی در حوزه سلامت و ایفای مسئولیتهای اجتماعی اقدام به ارائه خدمات شایسته به مردم شریف کشورمان کرده است.

از جمله مهمترین اهداف این شرکت مدیریت، بهره برداری، سرمایه گذاری و ارائه خدمات مربوط به حوزه سلامت و ارتقای سطح سلامت و افزایش امید به زندگی هموطنان در نظر گرفته شده است.

با اجرایی شدن این اهداف و با استفاده از دانش روز؛ رضایت مشتریان، کادر درمانی و سهامداران مشهود می­گردد.

در اولین گام اجرایی و عملیاتی در چارچوب اهداف تعیین شده، این هلدینگ اقدام به تاسیس ۷ شهرک سلامت به ظرفیت ۷۰۰۰ تخت بیمارستانی به همراه امکانات جانبی از قبیل هتلینگ، امکانات مسکونی مناسب و سایر امکانات پشتیبانی و همچنین مجموعه دانشگاه علوم پزشکی در بالاترین سطح استانداردهای بین المللی در ۶ شهر قم، قزوین، اهواز، مشهد، کرج و تهران گردیده است.

این بیمارستان ها بر اساس مدل مشارکت بخش خصوصی و دولتی ppp فعالیت می­نمایند و با همکاری وزارت محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ۶۰% ظرفیت بیمارستان های ذکر شده با بالاترین کیفیت و تعرفه دولتی به هموطنان ارائه خدمت خواهد کرد.

امید آن داریم به فضل الهی بتوانیم در راستای رهنمودها و تحقق منویات مقام معظم رهبری در حوزه سلامت و بر­­ اساس برنامه ریزی دولت در اجرایی شدن اهداف اقتصاد مقاومتی شاهد تحقق هر چه بهتر این رسالت اقتصادی و اجتماعی در قبال ملت بزرگ و شریف ایران اسلامی باشیم.