شرکت نسیم سلامت خاتم

شرکت نسیم سلامت خاتم به عنوان یکی از شرکت های تابعه هلدینگ نسیم سلامت با هدف تقویت مشارکت بخش خصوصی در حوزه سلامت و ارتقاء سلامت هموطنان و  با توجه به کمبود فضای فیزیکی در حوزه سلامت و  با در نظر گرفتن نیازهای اعلامی وزارت بهداشت و ایفای مسئولیت های اجتماعی آغاز به فعالیت نموده است. در حال حاضر اولین پروژه شرکت نسیم سلامت خاتم، شهرک درمانی آموزشی و سلامت خاتم قم در زمینی به مساحت یکصد هکتار در ابتدای جاده ورجان-قم بعد از شهرک پردیسان در حال ساخت می­باشد.

این مجتمع شامل بیمارستان هزارتختخوابی عمومی و فوق تخصصی – دانشگاه علوم پزشکی با ظرفیت ۳۰۰۰ دانشجو – هتل مخصوص توریسم سلامت – هتل مخصوص همراهان بیمار- مجموعه های خرید و رفاهی – مجموعه های ورزشی و طب ورزشی – باغ گیاهان دارویی-  خوابگاه دانشجویی- سوییت های اقامتی کارکنان- مهدکودک و دبستان می باشد.

این شهرک از ۳ قطب اصلی:

  • قطب درمانی- سلامت : شامل بیمارستان، کلینیک ها و مراکز توریسم سلامت و طب ورزش
  • قطب آموزشی: شامل دانشگاه، فضاهای کمک آموزشی و مجموعه ورزشی و خوابگاه
  • قطب رفاهی- اقامتی و خدماتی: شامل مراکز اقامتی-رفاهی، مجمتع چند منظوره اداری تجاری، فضاهای سبز و خدمات پشتیبانی و مدیریت تشکیل شده است.

در راستای تحقق اهداف تعیین شده ، شرکت نسیم سلامت خاتم اقدام به جمع آوری اطلاعات و ایجاد ارتباط با فعالان داخلی و خارجی در حوزه بهداشت و درمان نموده و در حال حاضر از دانش فنی یکی از معتبرترین مهندسین مشاور اروپایی (MOSER) برای طراحی بیمارستان خود بهره می برد . علاوه بر آن از همکاری با شرکت VMED که از بزرگترین شرکت های متخصص در حوزه راهبری بیمارستان­ها در اروپای غربی می­باشد بهره می­گیرد. همچنین در دوره اجرای پروژه شهرک های سلامت نیز از خدمات مهندسی و مدیریتی یکی از مهمترین مهندسان مشاور ایرانی( لیمان)  بهره مند است.

پروژه ها

بیمارستان برکت شهید ستاری

شهرک نسیم سلامت خاتم(قم)