نسیم سلامت پاسارگاد

شرکت مادر تخصصی

شرکت مادر تخصصی(هلدینگ) نسیم سلامت پاسارگاد با استعانت از درگاه الهی و با همراهی خانواده بزرگ بانک پاسارگاد؛ به منظور تقویت مشارکت بخش خصوصی در حوزه سلامت و در راستای افزایش سطح سلامت در میهن عزیزمان در تاریخ ۱۳۹۴/۰۳/۲۷ به ثبت رسیده است.
با توجه به کمبود تخت بستری در کشور وهمچنین سن بالای بیمارستان‌های موجود و دسترسی نامتقارن و نا‌مناسب بیماران محترم به خدمات مورد نیاز، این هلدینگ احداث و بهره برداری از شهرک‌های سلامت در شهرهای قم، قزوین، تهران، اهواز، مشهد مقدس، کرج و اهواز را در دستور کار خود قرار داده است. این شهرک‌ها شامل دانشگاه علوم پزشکی، بیمارستان، هتل، مجموعه‌های اقامتی و ورزشی بوده که بیمارستان‌های مجموعه‌های ذکر شده با ظرفیت ۷۰۰۰ تخت بستری با مدل مشارکت بخش خصوصی و دولتی (Public Private Partnership) به فعالیت خواهند پرداخت.
در حال حاضر ساخت شهرک‌های سلامت در شهرهای قم و قزوین آغاز و مطالعات ساخت دیگر شهرک‌های سلامت نیز در حال برنامه ریزی می باشد.
این مجموعه به اعتبار و پشتوانه همکاری گسترده نظام سلامت کشور خصوصاً متخصیصن و اساتید رشته‌های مختلف، اهتمام و توفیق انجام رسالت خدمتگزاری به مردم و هم افزایی با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی را خواهد داشت.
امید آن داریم به فضل الهی بتوانیم در راستای رهنمودها و تحقق منویات مقام معظم رهبری در حوزه سلامت و براساس برنامه ریزی دولت محترم در اجرایی شدن اهداف اقتصاد مقاومتی، شاهد تحقق هر چه بهتر رسالت اقتصادی و اجتماعی در قبال ملت بزرگ و شریف ایران اسلامی باشیم.