نسیم سلامت پاسارگاد

شرکت مادر تخصصی

شرکت مادر تخصصی(هلدینگ) نسیم سلامت پاسارگاد با استعانت از درگاه الهی و با همراهی خانواده بزرگ بانک پاسارگاد؛ به منظور تقویت مشارکت بخش خصوصی در حوزه سلامت و در راستای افزایش سطح سلامت در میهن عزیزمان در تاریخ  ۱۳۹۴/۰۳/۲۷ به ثبت رسیده است.
این هلدینگ درگام نخست ایجاد و بهره برداری از شهرک های سلامت در شهرهای قم، قزوین، تهران، اهواز، مشهد مقدس، کرج و اهواز را در دستور کار خود قرار داده است. این شهرک ها شامل دانشگاه علوم پزشکی؛ بیمارستان، هتل، مجموعه های اقامتی و ورزشی بوده که بیمارستان های مجموعه های ذکر شده با ظرفیت ۷۰۰۰ تخت بستری با مدل مشارکت بخش خصوصی و دولتی (Public Private Partnership) به فعالیت خواهند پرداخت.
در حال حاضر ساخت شهرک های سلامت در شهرهای قم و قزوین آغاز و مطالعات ساخت دیگر شهرک های سلامت نیز در حال برنامه ریزی می باشد.
شرکت مادر تخصصی (هلدینگ) نسیم سلامت پاسارگاد با توجه به توانمندی های علمی و اجرائی برای حضور موثر و شایسته ارائه خدمات گسترده در حوزه سلامت شرکت پارسی فارمد با هدف تامین و تولید دارو و تجهیزات پزشکی پیشرفته، شرکت توسعه گردشگری آتیه خاورمیانه بمنظور ارائه خدمات گردشگری سلامت، شرکت نسیم سلامت خاتم جهت ساخت بیمارستان و مدیریت مراکز درمانی، تاسیس نموده است.
این مجموعه به اعتبار و پشتوانه همکاری گسترده نظام سلامت کشور خصوصاً متخصیصن و اساتید رشته های مختلف اهتمام و توفیق انجام رسالت خدمتگزاری به مردم و هم افزایی با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی را خواهد داشت.
امید آن داریم به فضل الهی بتوانیم در راستای رهنمودها و تحقق منویات مقام معظم رهبری در حوزه سلامت و براساس برنامه ریزی دولت محترم در اجرایی شدن اهداف اقتصاد مقاومتی شاهد تحقق هر چه بهتر رسالت اقتصادی و اجتماعی در قبال ملت بزرگ و شریف ایران اسلامی باشیم.

۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱

شناسا

۲

تقدیر از طرح بیمارستان پاسارگاد

۵

سومی کنفرانس هلدینگ ایران

۶

دومین کنفرانس هلدینگ ایران

۷

دومین جشنواره ملی تولیدکنندگان و مدیران جوان

۸

ششمین اجلاس مجمع عمومی اهل بیت

۹

جایزه مسئولیت اجتماعی مدیریت

۱۰

سومین کنفرانس بین المللی هلدینگ و گروه شرکت ها