خدمت رسانی شبانه روزی بیمارستان شهید ستاری قرچک در اربعین حسینی

اکیپ درمانی بیمارستان‌های خاتم قم و شهید ستاری قرچک با استقرار در موکبی درمنطقه سلفچگان با تیم و کادر تخصصی همراه با تجهیزات پزشکی، به زائران اربعین حسینی که در رفت و آمد به کربلای معلی هستند به صورت رایگان خدمات ارائه می کنند.

به گزارش خبرنگار استانهای خبرگزاری فارس، این اکیپ های درمانی درجوار موکب های مردمی استقرار یافته و به زائران حسینی خدمت رسانی می کنند.

معاینات مشکلات تنفسی، فشار، کم خونی، کمر درد، زانو درد، سرماخوردگی و آنفولانزا و… ازجمله خدمات ارائه شده توسط این اکیپ درمانی است.

همچنین ارائه برخی داروهای شایع از قبیل آنتی بیوتیک ها، رفع عفونت ها و مشکلات پوستی و… از خدمات بخش درمانی موکب بیمارستان ها ی خاتم قم و شهید ستاری قرچک به شمار می رود.

موکب فرهنگی بیمارستان خاتم قم و واحد سیار بیمارستان قرچک به زائران و راهیان پیاده روی اربعین حسینی در سه راه سلفچگان علاوه بر خدمات پزشکی ، خدمات فرهنگی و پذیرایی نیز ارائه می دهند.

موکب هلدینگ نسیم سلامت پاسارگاد با هدف خدمت رسانی به زائران‌ اربعین سرور و سالار شهیدان اباعبدالله الحسین(ع) تا سه شنبه هشتم آبان برای خدمت رسانی ادامه دارد. همچنینن این اکیپ تا یکی دو روز پس از مراسم اربعین حسینی نیز خدمات درمانی به زائران حسینی ارائه خواهند داد.

در واحد سیار خدمات امدادی تعبیه شده چنانچه مشکلی برای فردی پیش آمد با مراجعه به این ایستگاه از خدمات پزشکی بهره مند شود.

دراین موکب همچنین به صورت شبانه روزی پذیرایی غذای میان وعده ، چای، محل استراحت و نمازجماعت و سرویس بهداشتی و… برای زائران حسینی درنظر گرفته شده است.

بیمارستان درحال احداث نسیم خاتم قم درمنطقه پردیسان استان قم قرارگرفته و در آینده نزدیک به بهره برداری خواهد رسید.